Baselinker co to jest i jak działa? 4 przykłady integracji

Baselinker krótkie wprowadzenie od Prolego

Baselinker to narzędzie e-commerce, które pomaga sklepom internetowym w zarządzaniu zamówieniami, produktami i magazynem. A w szczególności zapewnia gotowe ponad 800 integracji ze wszelkimi platformami, sklepami, magazynami oraz marketplaces.

Baselinker oferuje również narzędzia do analizowania statystyk sprzedaży, raportów i automatyzacji procesów, co pozwala sklepom internetowym na lepsze zarządzanie swoją działalnością i zwiększenie sprzedaży.

Korzyści

Dzięki Baselinker, sklepy internetowe mogą zsynchronizować swoje kanały sprzedażowe (np. Allegro, Amazon, eBay) oraz sklep internetowy i kontrolować całą sprzedaż z jednego miejsca. Narzędzie pozwala na łatwe zarządzanie zamówieniami i aktualizowanie stanów magazynowych w czasie rzeczywistym, co ułatwia proces sprzedaży. 

  • Oszczędzasz czas
  • Integrujesz łatwo i szybko (wybierasz spośród 800 możliwosci)
  • Zyskujesz przejrzystość (masz wszystkie sklepy w 1 panelu)
  • Nie musisz mieć wiedzy technicznej

Jest to bardzo rozbudowane narzędzie, które daje nadzwyczajne możliwości. Często jest to skomplikowane działanie dla przedsiębiorców, faktem jest że wymaga praktyki i znajomości całego ekosystemu e-commerce, aby połączyć ze sobą czasami dziesiątki czy setki narzędzi.

Jeśli jednak potrzebujesz pomocy lub ustawienia, możemy to zrobić za Ciebie 🙂

Integracje z Baselinkerem

Wdrożenie Baselinker w swojej firmie lub sklepie daje Ci bardzo dużo korzyści w zakresie integracji z platformami zewnętrznymi.

Dzięki temu narzędziu zyskujesz możesz zintegrowania swojego biznesu z ponad 800 zewnętrznymi aplikacjami. 

Przykładowe integracje:

  • Firmy kurierskie (np. DPD, DHL, Inpost, Paczkomaty, UPS, Poczta) i wiele innych
  • Marketplaces (np. Amazon, Allegro)
  • Księgowość (np. Fakturowania)
  • Marketing (np. SalesManago)
  • Komuniakcja (np. Responso, Slack)

Baselinker dla sklepów internetowych

Aplikacje zintegrujesz z większością sklepów internetowych, często są to integracje dwustronne dzięki którymi dane zmieniane r aktualizują się automatycznie też na sklepie np. stany magazynowe.

Pomagamy wdrożyć we wszystkich platformach, a w szczególności WordPress (WooCommerce), Prestashop, Shoper i Magento (Adobe).

Nawet, jeśli Twój sklep jest oparty na innym skrypcie to z pewnością znajdzie się gotowa integracja lub możliwość stworzenia przez nas takiej integracji.

Logowanie do Baselinker

Zalogować możesz się pod tym adresem:

https://login.baselinker.com

Pamiętaj, że jest to jedyny oficjalny adres i zawsze to sprawdzaj przed zalogowaniem, aby uniknąć kłopotów związanych z Phishingiem czyli wyłudzeniem danych.

Wpisując swój login i hasło dla indywidualnego konta. Wtedy w panelu baselinker pojawią się Twoje sklepy i miejsca sprzedaży.

Warto pamiętać, że do 1 konta możesz wpiąć dowolną ilośc sklepów i mieć wszystko pod jednym panelem logowania.