Dlaczego warto skorzystać z narzędzia CallBack24 na swojej stronie?

callback24 dla sklepu internetowego

Jeśli prowadzisz firmę i chcesz zwiększyć skuteczność swojej strony internetowej, warto rozważyć wykorzystanie narzędzia CallBack24 które wdrażamy na stronach naszych klientów. Dzięki niemu możesz łatwo i szybko nawiązać kontakt z klientami, poprawić jakość obsługi, zwiększyć lojalność i konwersję. W tym artykule omówimy 10 korzyści związanych z wykorzystaniem tego narzędzia i dowiesz się, jakie możliwości daje to narzędzie dla Twojego biznesu.

Co to jest CallBack24?

CallBack24.io to narzędzie umożliwiające obsługę połączeń zwrotnych na Twojej stronie internetowej. Zbyt proste, prawda? I na tym polega piękno tego rozwiązania. Umieszczasz prosty kod (widget) i w ciągu 3-minut możesz już przyjmować połączenia od swoich klientów.

Istnieje wiele podobnych narzędzi jak: FastCall, ZaDarma, Dzinga, LiveCall czy CallPage. My wybraliśmy jednak CallBack. Dlaczego? Ponieważ jest szybkie, łatwe i udostępnia prostą aplikację mobilną do odbierania połączeń.

10 Korzyści dla Twojego biznesu

Nie jest ważne czy prowadzisz mały sklep internetowy, zwykłą stronę czy bloga. Jeśli masz jakichkolwiek odwiedzających, możesz czerpać szybko korzyści z wdrożenia CallBack24. W łatwy sposób zamienisz odwiedzających w kupujących lub przynajmniej mocno zainteresowanych 🙂

Przygotowaliśmy zestawienie 10 korzyści z narzędzia CallBack24.io – oto i one:

 1. Zwiększenie konwersji – Dzięki narzędziu CallBack24.io możesz zwiększyć konwersję na swojej stronie internetowej, ponieważ klienci są bardziej skłonni do skorzystania z usług, jeśli mają możliwość szybkiego i łatwego kontaktu z Tobą.
 2. Poprawa jakości obsługi klienta – Narzędzie pozwala na szybkie i łatwe nawiązanie kontaktu z klientami, co z kolei pozwala na szybsze rozwiązanie problemów i poprawę ogólnej jakości obsługi klienta.
 3. Skrócenie czasu oczekiwania – Zastosowanie narzędzia CallBack24.io pozwala na skrócenie czasu oczekiwania na odpowiedź, ponieważ klienci mogą natychmiast skontaktować się z Tobą za pośrednictwem rozmowy telefonicznej.
 4. Ulepszona analityka – Narzędzie pozwala na analizę liczby połączeń zwrotnych oraz źródła tych połączeń, dzięki czemu możesz lepiej zrozumieć swoją publiczność i dostosować swoje działania.
 5. Dostosowanie do potrzeb biznesowych – Narzędzie umożliwia dostosowanie do indywidualnych potrzeb biznesowych, takich jak dostępność funkcji na różnych urządzeniach, konfiguracja godzin pracy i wiele innych.
 6. Zwiększenie zaangażowania – Możliwość szybkiego i łatwego kontaktu z Tobą poprzez narzędzie CallBack24.io przyciąga klientów, co z kolei zwiększa ich zaangażowanie w Twoją firmę.
 7. Zwiększenie lojalności klientów – Dzięki możliwości łatwego i szybkiego kontaktu z Tobą, klienci czują się docenieni, co z kolei zwiększa ich lojalność wobec Twojej firmy.
 8. Wsparcie wielu języków – Narzędzie CallBack24.io obsługuje wiele języków, co umożliwia łatwe i skuteczne kontaktowanie się z klientami na całym świecie.
 9. Bezpieczeństwo danych – Narzędzie gwarantuje bezpieczeństwo danych klientów, dzięki czemu nie musisz martwić się o ich prywatność.
 10. Łatwość użytkowania – Narzędzie CallBack24.io jest łatwe w użyciu i nie wymaga dużej wiedzy technicznej, co pozwala na szybkie i łatwe uruchomienie.

No dobra, dobra – Gdzie jest haczyk?

Jak nie wiadomo o co chodzi, to zapewne chodzi o pieniądze. Jednak nie tym razem 🙂 Wdrożenie CallBack jest wyjątkowo tanie, względem oferowanych korzyści.

 • ZA DARMO – Możesz zacząć bez jakichkolwiek kosztów, odebrać do 15 połączeń w miesiącu. Wystarczy bezpłatna rejestracja i to wszystko. Masz narzędzie!
 • 116 zł miesięcznie – Ten wariant jest płatny dla biznesów, które przekroczą darmowy pakiet. Uwzględnia 100 połączeń i jest w większości wystarczający dla mikro-sklepów
 • 363 zł miesięcznie – Tyle kosztuje największy pakiet, który zawiera aż do 400 połączeń miesięcznie.

Aktualny cennik callback24 można znaleść na oficjalnej stronie tego narzędzia: https://callback24.pl/cennik/

Wdrożymy CallBack24 za Ciebie – zupełnie za darmo!

Prostota tego narzędzia pozowala na samodzielne wdrożenie. Jeśli jednak nie chcą Państwo poświęcać czasu, nie posiadają Państwo umiejętności technicznych to proponujemy darmowe wdrożenie callback24 dla naszych obecnych i przyszłych klientów 😉

Nasze wdrożenie będzie szybkie i sprawne, a Państwo zyskają pewność że wszystko działa jak trzeba.

Jak skorzystać z darmowego wdrożenia?

Wystarczy wysłać do nas zapytanie mailowo, a konsultant zaproponuje termin i czas wdrożenia. Jedyne co będziemy od Państwa potrzebować to dane dostępowe do narzędzia CallBack24 i strony/sklepu/bloga oraz chwilę czasu 🙂

Wdrożymy, sprawdzimy i potwierdzimy poprawność całkowicie bezpłatnie. Czy może być prościej? To wszystko! Zapraszamy do kontaktu z naszymi ekspertami!