Modernizacja strony internetowej

Dostosujemy każdą stronę internetową do najnowszych standardów, dzięki temu zyskasz nie tylko lepszy wygląd strony, ale też więcej klientów dzięki pełnej optymalizacji – to mała rewolucja dla wielkich efektów!

Nie trać szansy na zwiększenie swojego zasięgu i poprawę wyników biznesowych – zleć nam odświeżenie swojej strony internetowej już dziś!

Korzyści z modernizacji strony:

modernizacja strony internetowej
RWD – Dostępność na wszystkich urządzeniach
Szyfrowanie HTTPS –  Bezpieczeństwo i większe zaufanie
Standardy dostępności WCAG – Lepszy odbiór strony
Optymalizacja SEO – Zwiększenie widoczności w internecie
Szybkość ładowania – Strona szybsza od konkurencji
Minimalizm projektowy – Mniej grafik to skuteczniejsza strona

Na czym polega modernizacja strony internetowej?

Modernizacja strony internetowej to proces poprawy wyglądu, funkcjonalności i wydajności strony, tak aby była ona bardziej atrakcyjna i przyjazna dla użytkowników. 

Po zakończeniu prac, otrzymujesz odświeżoną stronę, która spełnia wszelkie standardy. Co ważne, strona będzie bardzo szybka i dobrze zoptymalizowana pod kątem doświadczeń użytkownika (UI/UX) oaz SEO.

Taką przebudowę, robimy dla każdego rodzaju strony i wszystkich branż. 

Ulepszenie strony krok po kroku

Pierwszym krokiem jest dobre rozeznanie. Modernizacja strony internetowej zaczyna się od dokładnej analizy strony, co pozwala nam opracować listę rzeczy do poprawy na stronie, zgodnie z aktualnymi trendami.

Otrzymujesz dokładną listę zmian, które wprowadzimy na stronie. Na tym etapie już wiesz, jakich efektów i korzyści możesz się spodziewać po zakończeniu prac.

Po otrzymaniu dostępów od klienta (krok 2) przystępujemy do prac. Cały proces modernizacji strony internetowej zajmuje ok. 3-4 tygodni zależności od skomplikowania strony.

W tym czasie spełniamy wszystkie oczekiwania klienta, podczas modernizacji wprowadzamy nowe funkcjonalności, ulepszenia strony, zakładki i dokonujemy wszystkich zmian, które były wcześniej planowane.

Czas ładowania

Warto zwrócić uwagę, że nowoczesna strona internetowa jest kluczowa dla rozwoju biznesu i przyciągnięcia nowych klientów. Posłużymy się tu tylko jednym przykładem – czasem ładowania.

Przykładowo, jeśli strona nie spełnia wymagań https://pagespeed.web.dev/ to nie osiągnie ona wysokich pozycji, ani nie przyciągnie nowych klientów.

Nieoptymalizowana strona internetowa skutkuje utratą klientów, obniżeniem widoczności w wynikach wyszukiwania i generowaniem wyższych kosztów utrzymania. 

Wielu klientów nie zwracało wcześniej uwagi na czas ładowania strony lub inne parametry techniczne (Wydajnośćstrony, Ułatwienia dostępu, Sprawdzone metody czy SEO). Niestety, w takiej sytuacji napotykają duży odpływ klientów przez wolną stronę internetową. 

Zdarza się, że strona klienta była zrobiona przez tanią firmę bez dbania o jakość i nie dość, że jest to strona która rujnuje biznes klienta to modernizacja strony internetowej może być trudna lub niemożliwa.

Jako profesjonalna agencja interaktywna, przywiązujemy ogromną wagę do jakości stron internetowych. Wszystkie strony naszych klientów spełniają blisko 100% oczekiwań i standardów według Google.

Poniżej prezentujemy przykładowy wynik jakości(PageSpeed Insights) dla jednej z naszych stron:

Dobry wynik PageSpeed Insights 91/100

Tak rewelacyjny wynik nie jest przypadkiem. Doświadczenie zdobywaliśmy przez wiele lat, dbając o każdy szczegół o których inne agencje, często nawet nie pomyślały.

Nasze doświadczenia eksperckie potwierdzają, że dobrze zoptymalizowana strona jest kluczem do sukcesu każdego biznesu. Staramy się edukować naszych klientów, że inwestycja w dobrą stronę i jej dopracowanie to najlepsze, co można zrobić dla swojego biznesu.

10 zasad nowoczesnej strony

Nowoczesna strona to nie tylko wygląd, ale przede wszystkim funkcjonalność i przemyślana architektura. Poniżej znajdziesz 10 podstawowych zasad, które powinna spełniać dobra strona internetowa.

  1. Responsywność i dostosowanie do różnych urządzeń mobilnych i desktopowych (RWD), z uwzględnieniem trendów w dziedzinie projektowania stron internetowych.
  2. Szybkość ładowania strony, minimalizacja czasu ładowania i zmniejszenie rozmiaru plików, aby zapewnić szybkie i efektywne ładowanie.
  3. Bezpieczeństwo strony poprzez szyfrowanie HTTPS, zabezpieczenie przed atakami i przestrzeganie standardów bezpieczeństwa danych.
  4. Optymalizacja SEO, zapewniająca poprawną indeksację strony przez wyszukiwarki i wyświetlanie jej na wyższych pozycjach w wynikach wyszukiwania.
  5. Personalizacja treści i wrażeń użytkownika, dostosowanie strony do indywidualnych potrzeb i preferencji użytkowników.
  6. Użyteczność strony i łatwość nawigacji, uproszczenie procesów użytkownika, czytelność treści i intuicyjna nawigacja.
  7. Integracja z social media, umożliwienie łatwego udostępniania treści na różnych platformach społecznościowych.
  8. Minimalizm i prostota projektowania, bez zbędnych elementów graficznych, dbanie o minimalistyczną estetykę i spójność z brandingiem.
  9. Interaktywność i nowoczesne funkcjonalności, takie jak chatboty, wirtualne asystenci i elementy interaktywne, które zapewniają większą zaangażowanie użytkowników.
  10. Analiza i monitorowanie strony, umożliwiające ciągłe doskonalenie i optymalizację strony na podstawie danych analitycznych.

Modernizacja strony internetowej to złożona usługa do której podchodzimy całościowo. Dzięki czemu masz absolutną pewność, że Twoja strona będzie spełniać wszystkie zasady wypisane wyżej i osiągać najwyższe wyniki.

Oprócz dobrej odświeżonej strony, proponujemy także opiekę nad stroną internetową jako doskonałe uzupełnienie, dzięki czemu zyskasz gwarancję aktualizacji i pełne wsparcie techniczne na każdym etapie.