Strony WordPress

Dołącz do grona ponad 40% stron internetowych na ziemi, które działają na WordPressie i ciesz się swoją nową stroną internetową

strony wordpress
Tworzenie strony wordpress – Dopasowana w 100% do Twojego biznesu
Optymalizacja pod SEO  – Gotowa pod pozycjonowanie już w 1 dzień
Szybkie ładowanie strony – Wyprzedzasz konkurencje
Bezpieczeństwo – Profesjonalne zabezpieczenie strony wordpress
Nowoczesny wygląd – Najnowsze standardy i trendy
Pełna mobilność – Wszystkie urządzenia, RWD, AMP
Wsparcie techniczne – Pomagamy i rozwijamy stronę kiedy chcesz 

Profesjonalne wdrożenie strony wordpress to nie tylko dobra strona internetowa ale też prawdziwe korzyści – dobra strona to większe zaufanie, większa sprzedaż i rozwój biznesu. Zrealizowaliśmy ponad 100 projektów opartych o wordpress, dzięki temu możesz mieć profesjonalną stronę w krótkim czasie i w dobrej cenie.

Dlaczego strona na WordPressie?

WordPress to jedna z najpopularniejszych platform do tworzenia stron internetowych na świecie. Przede wszystkim dlatego, że jest łatwy w obsłudze i ma ogromną społeczność deweloperów, którzy ciągle pracują nad jego udoskonaleniem


WordPress pozwala na łatwe dodawanie treści, dostosowanie wyglądu strony i rozwój poprzeez system wtyczek(pluginów) oraz oferuje wiele narzędzi, które ułatwiają pozycjonowanie strony w wyszukiwarkach internetowych. 

Strony wordpress – Kto korzysta?

Według statystyk z kwietnia 2021 roku, WordPress jest używany przez ponad 40% wszystkich stron internetowych na całym świecie. To oznacza, że jest to najpopularniejsza platforma do budowy stron internetowych na świecie.

Przykłady firm, które korzystają ze stron na WordPress: BBC America, Sony Music, Microsoft News, The Walt Disney Company, TechCrunch, The New Yorker, Sony Music, Vogue, Reuters, czy TED.

Poznaj

Zalety wordpress

Wygląd

Nowoczesny i profesjonalny wygląd, według indywidualnych potrzeb.

Elastyczność

Możemy wprowadzić dowolne funkcje, których sobie życzysz.

Szybkość

Dobrze zrobiony wordpress jest ekstremalnie szybki. Ma to wpływ na SEO.

Wsparcie

Wspieramy i obsługujemy strony w 100% oparte o wordpress.

Stworzyć stronę wordpress samodzielnie czy zlecić agencji?

WordPress jest oprogramowaniem typu open source, co oznacza, że kod źródłowy jest dostępny publicznie i każdy może go pobrać ze strony https://pl.wordpress.org a następnie edytować oraz dostosować do swoich potrzeb.  Ale, jest tu mały haczyk 🙂

Samodzielne tworzenie strony wordpress może wydawać się atrakcyjną opcją, ale wiąże się z wieloma wyzwaniami i ograniczeniami, zwłaszcza dla osób bez doświadczenia w programowaniu i projektowaniu stron internetowych. 

Czas stworzenia strony wordpress

Tworzenie strony na WordPressie zajmuje  dużo czasu, zwłaszcza jeśli nie ma się doświadczenia w tej dziedzinie. Z drugiej strony, nasza agencja wordpress zajmie się wszystkim od A do Z – od projektu po wdrożenie, a także udzielimy wsparcia technicznego po zakończeniu projektu.

Jakość wykonania projektu

Zrobiliśmy ponad 100 projektów na Worpdress, zatrudniamy doświadczonych specjalistów wordpress, dzięki czemu zapewniamy wysoką jakość projektu i wykonania. Bardzo trudne jest stworzenie dobrej strony, bez praktycznego doświadczenia, które zdobywaliśmy latami.

Zabezpieczenie strony

WordPress jest podatny na ataki hakerskie, często spowodowane brakiem aktualizacji lub instalowaniem wtyczek lub skórek (themes) nieznanego pochodzenia. Strony, które robimy dla naszych klientów są zabezpieczone i regularnie aktualizowane. Jeśli zdecydujesz się na stworzenie strony samodzielnie, musisz też dbać o zabezpieczenie strony wordpress.

Dostępność i wsparcie 

Nasz klient otrzymuje pełne wsparcie posprzedażowe, co jest gwarancją że nie “zostanie na lodzie” ze swoim projektem w razie problemów technicznych lub potrzeby wprowadzenia zmian na stronie.  W przypadku, gdy stronę realizujesz samodzielnie musisz szukać pomocy na forach lub u innych specjalistów, którzy nie zawsze podejmują się projektów robionych przez kogoś innego.

Wygląd strony wordpress 

Dla naszych klientów zapewniamy nowoczesny projekt strony, który wyróżnia się wśród konkurencji. Zawsze opieramy się na najnowszych trendach i sprawdzonych rozwiązaniach. Samodzielne kreowanie wyglądu nie jest najlepszym pomysłem i może szybko zniechęcić.

Optymalizacja pod SEO i czas ładowania

Zapewniamy optymalizację stron wordpress, tak aby działała szybko i była zgodna z wymaganiami technicznymi SEO. Samodzielne tworzenie strony może prowadzić do braku optymalizacji i długiego czasu ładowania, co wpływa negatywnie na pozycję w wyszukiwarkach i wizerunek firmy.

PODSUMOWANIE

Naszym zdaniem warto zadbać o wybór dobrej agencji wordpress. Można powiedzieć, że wordpress jest świetną“bazą” do stworzenia profesjonalnej strony jednak aby w 100% wykorzystać ten potencjał, należy powierzyć swój projekt doświadczonej firmie.

WordPress dla firmy

Wiele osób zastanawia się, czy strona firmowa na wordpress to dobry pomysł. Odpowiadamy krótko:
TAK! Nie ma nad czym, potwierdzają to liczby, które przytoczyliśmy na początku tego artykułu (ponad 40% stron na kuli ziemskiej korzysta z wordpress).

Posiadanie strony firmowej na WordPressie to dobry pomysł, ponieważ pozwala na łatwe zarządzanie i aktualizację treści bez potrzeby znajomości kodowania. Zlecając stworzenie dobrej agencji wordpress, możesz mieć pewność, że zostanie ona przygotowana w sposób dopasowany do Twoich potrzeb i wymagań, a także będzie estetyczna i funkcjonalna.

Jako, że zajmujemy się tworzeniem stron internetowych od wielu lat, to oczywiste jest że widzieliśmy bardzo wiele stron naszych klientów, które musieliśmy poprawiać lub projektować od nowa po innych agencjach.

Strony były zaniedbane technicznie, wizualnie i często zawirusowany. Nie było tu żadnej winy wordpress’a ale nierzetelnej agencji, która taką stronę realizowała wcześniej dla klienta.

W tak trudnej sytuacji, zawsze proponujemy skorzystać z naszej usługi odświeżenia strony internetowej, aby dopasować ją do obecnych wymagań i standardów. Strony naszych klientów po takiej “rewolucji” odzyskują wygląd, szybko się ładują i dobrze się pozycjonują.

Przykłady firm, które zleciły nam stworzenie strony wordpress:

  • Kancelarie prawne i firmy windykacyjne
  • Firmy produkcyjne i handlowe (w tym hurtownie)
  • Developerzy i firmy budowlane (też remontowe)
  • Firmy usługowe i startupy

Zapewniamy profesjonalne usługi informatyczne dla firm ze wszystkich branż, nie tylko tych wymienionych wyżej.

Strony wordpress cennik – ile to kosztuje?

Cena stworzenia dobrej strony na wordpressie zależy od wielu czynników, takich jak rozmiar projektu, funkcjonalności, dostosowanie do potrzeb biznesowych, grafika, ilość treści i wiele innych.

Wiemy, że każdy projekt jest inny i ma zupełnie inne potrzeby. Dlatego nie mamy “sztywnego” cennika, tylko widełki(niżej) których się trzymamy przy wycenie.

Uważamy że koszty nie powinny być przeszkodą w stworzeniu nowoczesnej, responsywnej strony internetowej. W naszej ofercie znajdziesz przystępne ceny i wyjątkową wartość dla Twojego biznesu. 

START

Dla mikrofirm. Podstawowe funkcje. Do 8 podstron.
Od 2000 zł netto.

BIZNES

Do 16 podstron. Dodatkowe funkcjonalności.
Od 5000 zł netto.

MAX

Dla wymagających. Usługa all-inclusive.
Od 9000 zł netto.

Wiemy z doświadczenia, że wycena wordpress może być prosta. Zawsze patrzymy indywidualnie na każdy przypadek, tak samo jak robimy projekty – z najwyższa starannością.

Dlatego jeśli chcesz dobrą w dobrej cenie to jesteśmy tu dla Ciebie  🙂

Rozszerzenie wordpress i wtyczki

Rozszerzenia wordpress, zwane także wtyczkami lub pluginami, to narzędzia, które umożliwiają dostosowanie Twojej strony internetowej do konkretnych potrzeb i wymagań. 

Za pomocą wtyczek wordpress (https://wordpress.org/plugins/) możesz łatwo dodawać funkcjonalności, takie jak formularze kontaktowe, narzędzia do analityki, integracje z social media, automatyzacje i wiele więcej. Przez dobry wybór wtyczek Twoja strona WordPress stanie się jeszcze bardziej intuicyjna i efektywna.


Nie ulega wątpliwości, że wtyczki wordpress są źródłem nieograniczonych możliwości, gdyż istnieje wiele tysięcy różnych pluginów do wyboru. Natomiast, jest kilka rzeczy, na które trzeba zwrócić uwagę przy wyborze wtyczek (jeśli instalujesz wtyczki wordpress samodzielnie):

Kompatybilność

Nie każda wtyczka będzie kompatybilna z Twoją wersją WordPressa, skórką lub będzie “gryźć”się z innym pluginem. Warto zawsze przeczytać informacje od developera/autora przed instalacją wtyczki i upewnić się, że nie będzie konfliktów.

Konfiguracja wtyczek

Wtyczki mają różnych autorów, a każdy ma inny pomysł na stworzenie konfiguratora, jedna wtyczka będzie łatwiejsza, inna trudniejsza. Musisz zawsze dać sobie czas na zapoznanie się z wtyczką lub jej zmianę, jeśli wystąpią problemy z konfiguracją.

Teoria vs rzeczywistość

Autor wtyczki może ja zachwalać, że robi wszystko i rzeczywiście jest bardzo wiele świetnych wtyczek. Ale są też wtyczki, które nie zawsze pokrywają 100% funkcjonalności. Jeśli chcesz przykładowo dodać portfolio na swoją stronę, możesz skorzystać z jednej wtyczki która “zbierze” projekty a z drugiej, która je wyświetli tak, jak tego chcesz w rzeczywistości, a czasem dodatkowo dostosować widoki wordpress poza wtyczką.

Aktualnie istnieje ponad 60 tysięcy wtyczek do WordPress. Można je przeglądać i pobierać z oficjalnego repozytorium WordPress.org, które zawiera wtyczki stworzone przez niezależnych deweloperów z całego świata. Istnieją również płatne wtyczki oferowane przez różne firmy i agencje, a także wtyczki dostępne w innych źródłach niż oficjalne repozytorium.

Przykładowe wtyczki wordpress

Poniżej przedstawiamy kilka przykładów popularnych wtyczek, które są sprawdzone i polecane.

  • Yoast SEO – Wtyczka ta pomaga zoptymalizować witrynę pod kątem SEO, daje możliwość konfiguracji dla lepszych wyszukiwania i zwiększając ruch na stronie.
  • Jetpack – Jetpack to wszechstronna wtyczka WordPressa, która oferuje szereg narzędzi do poprawy funkcjonalności i wydajności witryny, w tym zaawansowane statystyki, narzędzia do bezpieczeństwa i automatyczną ochronę przed spamem.
  • Contact Form 7 – Ta wtyczka WordPressa umożliwia łatwe tworzenie formularzy kontaktowych, dzięki czemu klienci mogą łatwo i szybko skontaktować się z Tobą, co zwiększa zaangażowanie i zaufanie.
  • WPForms – Wtyczka ta pozwala na łatwe tworzenie różnego rodzaju formularzy, takich jak zamówienia, rejestracja użytkowników i ankietowanie, zwiększając w ten sposób możliwości interakcji z klientami czy generowania leadów przez wordpress.
  • WooCommerce – Wtyczka ta umożliwia dodanie funkcjonalności sklepu do Twojego wordpressa, oferuje też szereg narzędzi do łatwej sprzedaży produktów online. Tą wyjątkową wtyczkę opisujemy szerszej jeszcze poniżej.

Wtyczki dobieramy indywidualnie według potrzeb każdego z klientów, zawsze wybieramy sprawdzone wtyczki, a jeśli któraś nie pokrywa funkcjonalności to tworzymy samodzielne wtyczkę, tak aby spełnić wymagania naszego klienta czy specyfikę danej strony.

Sklep i strona na wordpress

Wielu klientów nie zdaje sobie sprawy z możliwości, jakie daje wtyczka WooCommerce. Dzięki niej Twoja strona może stać się pełnoprawnym e-commerce, z funkcjonalnościami takimi jak zarządzanie zamówieniami, płatnościami, dostawami i wiele innych.

Wtyczka WooCommerce jest niezwykle elastyczna i łatwa w obsłudze, umożliwiając szybkie dostosowanie sklepu do wymagań i potrzeb klienta. To idealne rozwiązanie dla firm i przedsiębiorców, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę z e-commerce lub rozwijać już istniejący sklep internetowy.

Tworzenie stron wordpress to nasza pasja

Ponad 100 realizacji dla naszych klientów. Najwyższa jakość i pełne wsparcie po wdrożeniu. To właśnie my. Zrobimy dla Ciebie nie tylko dobrą stronę wordpress ale też zapewnimy Ci pełne wsparcie w razie potrzeby.