Software house z doświadczeniem

Zrobimy dla Ciebie każdą aplikacje z wykorzystaniem najnowszych technologii.
Posiadamy doświadczony zespół programistów front-end, back-end oraz full-stack developerów.

software house cała polska
Natychmiastowa dostępność naszych developerów
Wieloletnie doświadczenie w tworzeniu aplikacji web/mobile
100% dopasowanie do biznesu według potrzeb
Konkurencyjne stawki i efektywna realizacja
Gwarancja terminu i jakości realizacji

Jakość projektu to klucz do sukcesu.

Jakość realizacji jest dla nas niezwykle ważna, ponieważ decyduje o tym, czy projekt zostanie zakończony sukcesem i o czasie. Dlatego przy każdje realizacji, kładziemy nacisk na dobre zarządzanie jakością projektu. Dzięki temu, jesteśmy w stanie wykryć ewentualne błędy i niedociągnięcia na wczesnym etapie, co minimalizuje ryzyko opóźnień. Zadbamy o każdy szczegół Twojego projektu.

Poznaj technologię, które stoją za naszymi projektami.

Pracujemy z wykorzystaniem najlepszych wspólczesnych technologii i ciągle szukamy nowości, które zwiększają konkurencyjność.

Back-End

PHP: Laravel, Symfony
Python: Django

Front-End

HTML5, CSS3, Javascript

Full-stack

Flutter, REACT, Vue.js

Back

Trello, ASANA, JIRA, Redmine

Statystyki i prognoza

Sytuacja software house w Polsce

Według danych z portalu Clutch na rok 2021, w Polsce działało ponad 500 firm specjalizujących się w wytwarzaniu oprogramowania. Polski rynek usług IT w 2020 roku osiągnął wartość około 13 miliardów złotych, z czego znaczący udział miały firmy tego typu (źródło: Polska Izba Informatyki i Telekomunikacji).

Polska stała się jednym z największych graczy na europejskim rynku usług IT, zajmując około 10% udziału w rynku outsourcingu IT w regionie (źródło: ABSL – Association of Business Service Leaders).

Perspektywa 2025 – Dynamiczny rozwój firm Software House

Rosnący popyt na usługi IT: Globalny rynek usług IT jest wciąż w fazie ekspansji. Wzrost popytu na usługi związane z technologią, takie jak rozwój oprogramowania, cyfrowa transformacja, chmura obliczeniowa czy sztuczna inteligencja, powinien wpłynąć na dalszy rozwój firm kodujących software dla klienta.
Przesunięcie ku pracy zdalnej: W obliczu zmieniającego się świata pracy, spowodowanego między innymi pandemią COVID-19, coraz więcej firm poszukuje rozwiązań umożliwiających zdalną współpracę. To stwarza szansę dla firm programistycznych na dostarczanie narzędzi i oprogramowania wspierających pracę zdalną.
Globalna konkurencja: W miarę jak rynek usług IT staje się coraz bardziej globalny, firmy tworzące oprogramowanie będą musiały konkurować z innymi firmami na całym świecie. Oznacza to, że będą musiały inwestować w nowe technologie, rozwijać swoją ofertę oraz dbać o jakość usług, aby utrzymać się na rynku.
Specjalizacja: W 2025 roku można się spodziewać, że firmy tworzące oprogramowanie na zamówienie będą coraz bardziej specjalizować się w konkretnych branżach, technologiach lub usługach, aby lepiej zaspokoić potrzeby swoich klientów i zyskać przewagę konkurencyjną.
Wzrost znaczenia SaaS: Wraz z rozwojem chmury obliczeniowej, firmy informatyczne tworzące oprogramowanie będą coraz bardziej angażować się w dostarczanie tego oprogramowania jako usługi (SaaS), co pozwoli im na generowanie stałych przychodów oraz długotrwałe relacje z klientami.

Dobry software house dziś na wagę złota

software house ilość wyszukiwań

Wyniki wyszukiwania Google w Polsce na temat “Software House”, wynoszące ponad 2 120 000 000 (na dzień 18.03.2023) są świetnym dowodem na ciągle rosnącą potrzebę rynku na usługi informatyczne.

Ten trend jest napędzany dynamicznym wzrostem sektora technologicznego i coraz większą liczbą przedsiębiorstw, które zdają sobie sprawę z korzyści (często boleśnie) wynikających z zatrudnienia wyspecjalizowanych firm do tworzenia oprogramowania i realizacji projektów IT

W świecie dynamicznie rozwijającej się technologii, firmy stają przed wyzwaniami związanymi z adaptacją do nowych trendów oraz innowacji w sektorze IT. Aby sprostać tym wyzwaniom, przedsiębiorstwa muszą być przygotowane na zmiany i współpracować z partnerami, którzy potrafią dostarczyć odpowiednie rozwiązania.

Prolego, jako doświadczony software house tworzący oprogramowanie dla klientów zewnętrznych, wpisuje się w tę dynamikę, oferując swoim klientom wsparcie w zakresie tworzenia oprogramowania oraz realizacji projektów IT.

Korzyści firm ze współpracy z software house

  1. Dostęp do ekspertów IT “od ręki” – Dobieramy zespół, który praktycznie natychmiast przystępuje do realizacji Twojego projektu. To ogromna oszczędność czasu, pieniędzy i nerwów.
  2. Gwarancja otrzymania projektu w czasie – Dobre firma tworząca oprogramowanie, ma dopięte wewnętrzne procesy i jest w stanie zagwarantować dowiezienie projektu w terminie.
  3. Elastyczność i brak kosztów stałych – Projekt jest budżetowany przed rozpoczęciem (fixed) więc otrzymujesz gotowy projekt bez dodatkowych kosztów stałych ani trudności kadrowych.
  4. Zwiększenie dynamiki biznesu – Delegując projekty zyskujesz mnóstwo przestrzeni do skupienia na rozwoju biznesu, zamiast na sprawach technicznych, które to przejmuje partner.
Sukcesy naszych klientów
Firma z branży odzieżowej powierzyła nam zadanie stworzenia nowoczesnego sklepu internetowego. Nasz zespół opracował dedykowane rozwiązanie e-commerce, które pozwoliło na automatyzację procesów sprzedażowych oraz zarządzania asortymentem.

W rezultacie, sklep zanotował 35% wzrost sprzedaży w ciągu pierwszych 6 miesięcy po wdrożeniu nowego systemu, a także 50% redukcję czasu poświęconego na zarządzanie zamówieniami.
Klient firmy Prolego współpraca z maja 2022 roku
Firma konsultingowa zdecydowała się na outsourcing IT do Prolego, aby wzmocnić swoje działania marketingowe. Nasz zespół opracował dedykowane rozwiązanie CRM, które umożliwiło firmie lepszą komunikację z klientami oraz sprawniejsze prowadzenie działań marketingowych.

Po skutecznym wdrożeniu firma zanotowała 15% wzrost przychodów ze sprzedaży w ciągu pierwszych 3 miesięcy po wdrożeniu nowego systemu, a także 50% redukcję czasu poświęconego na działania marketingowe.
Klient firmy Prolego współpraca z listopada 2022 roku

Powierz nam swój projekt

Dysponujemy doświadczeniem i zasobami do realizacji zaawansowanych aplikacji dedykowanych ale również małych projektów, jak strony internetowe czy sklepy internetowe w oparciu o platformy open source lub autorskie rozwiązania.

Działamy w całym kraju

Obsługujemy z powodzeniem przedsiębiorców z wielu miast takich jak Warszawa, Kraków, Poznań, Gliwice, Gdańsk, Łódź, Katowice, Lublin, Wrocław, Rzeszów, Bydgoszcz czy Białystok.

W naszym software house obsługujemy klientów z wielu branż:

Sklepy internetowe i E-commerce

Kompleksowe realizacje od sklepu po zaawansowane integracje, automatyzacje oraz big-data w biznesie.

Start-upy i przedsiębiorcy

Wspieramy startupy na każdym etapie, często występujemy jako główny wykonawca.

Firmy usługowe

Wsparcie dla firm sprzedających e-usługi oraz świadczących specjalistyczne doradztwo internetowe.

Agencje reklamowe i firmy mar-tech

Narzędzia marketingowe oraz kompleksowe realizacje tj. platforma RTB

Instytucje finansowe i projekty fin-tech

Finanse prywatne, biznesowe oraz instytucjonalne.

Firmy produkcyjne i producenci

Zarządzanie produkcją, magazynem oraz komunikacją systemów wewnętrznych.

Ośrodki edukacyjne i szkoleniowe

Specjalistyczne wdorżenia platform LMS oraz tworzenie dedykowanych rozwiązaniach dla edukacji.

Firmy logistyczne i transportowe

Projektujemy i wdrażamy systemy logistyczne, kurierskie oraz usprawniające biznes logsityczny.

Firmy programistyczne

Zdarza się, że nasza firma realizuje projekt dla innego software house lub zwyciężcy przetargu jako podwykonawca.

software house rozwija biznes

Software house dla wszystkich branż

Jako doświadczony software house mamy praktykę we wszystkich branżach, które wymieniliśmy wcześniej. Tworzyliśmy aplikacje, które pomagają firmom w osiąganiu zwiększaniu efektywności biznesu i spełnieniu ich celów biznesowych.

Jesteśmy gotowi na nowe wyzwania i współpracę, która pozwoli nam rozwijać biznesy naszych klientów. Stawiamy na indywidualne podejście do każdego projektu i do klientów, dzięki czemu jesteśmy w stanie dostosować się do ich potrzeb i wymagań.

Według raportu z 2021 roku przygotowanego przez Grand View Research, globalny rynek usług firm software house, tworzących oprogramowanie na zamówienie osiągnął wartość 413,7 mld USD w 2020 roku i przewiduje się, że będzie rósł w tempie rocznym 7,1% w latach 2021-2028. W Polsce, według badań przeprowadzonych przez PMR w 2020 roku, cały rynek outsourcingu IT wyniósł 4,4 mld euro i rośnie w tempie rocznym 6-8%. Firmy zlecające swoje opracowanie na “zewnątrz” osiągają wiele korzyści, takich jak oszczędności czasu i kosztów, elastyczność w zarządzaniu projektami, łatwy dostęp do specjalistów IT oraz skupienie się na podstawowych działaniach biznesowych.
Dane według żródeł opracowanie PROLEGO

Ile kosztują usługi Software House?

Koszt jest zależny od wielu czynników, postaramy się jednak przytoczyć dobre przykłady, aby dać Państwu obraz kosztów, z którymi trzeba się liczyć.

Prolego realizuje w swoim software house projekty w przedziale od 10 000 PLN do 500 000 PLN800 000 PLN jak widać, rozstrzał cenowy jest bardzo duży z uwagi na specyfikę i nakład projektowy.

– Prosty sklep internetowy “pod klucz” realizujemy w przedziale 10-50 tyś zł.
– Aplikacja mobilna to koszt w przedziale 13-120 tyś zł.
– Dedykowane aplikacje tj. serwisy rozrywkowe od 50 tyś zł do 230 tyś zł.
– Niezłożone wdrożenia jednorazowe to kwoty rzędu 10-18 tysięcy złotych.
– Consulting i doradztwo to koszt rzędu 150-240 zł w górę za 1 godzinę

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie dlatetgo zachęcamy do przesłania zapytania, aby uzyskać szczegółową wycenę.